image4

Sonda internetowa

Czy jesteś za zakazem handlu w niedzielę?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

Harmonogram mpkzp 2018m

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram 2018m

 

WYCIECZKI

 

wycieczki 2018 m

 

 

DREZNO wm

Najbliższe wydarzenia

ofDzięki współpracy Open Finance i NSZZ ?Solidarność? Region Jeleniogórski możemy Wam przedstawić wyjątkowy projekt - "Twój doradca w Świecie Finansów". Akcja powstała aby umożliwić dostęp do najbardziej wykwalifikowanych doradców finansowych Open Finance, którzy udzielą pomocy w wyborze najlepszych produktów finansowych.
Dlaczego Open Finance?

Firma Open Finance jest liderem w branży doradztwa finansowego. Od lat zajmuje pierwsze miejsca w rankingach Związku Firm Doradztwa Finansowego.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu może zaoferować szeroki wachlarz produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych, a usługi doradcy są całkowicie bezpłatne. Będąc uczestnikiem akcji ?Twój Doradca w Świecie Finansów? zyskujesz swojego indywidualnego doradcę, który służy Ci radą i pomocą zawsze wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Akcja "Twój Doradca w Świecie Finansów" - więcej korzyści dla Was

Specjalnie dla uczestników akcji Open Finance przygotowało szereg dedykowanych promocji i usług, z których skorzystać mogą jedynie posiadacze imiennej karty członkowskiej.
Karta członkowska to nie tylko kolejny plastik w Waszych portfelach. To także karta uprawniająca do priorytetowej obsługi w oddziałach Open Finance, dająca dostęp do zniżek w wielu sklepach i punktach usługowych, a także karta płatnicza typu pre-paid którą możesz zapłacić również za zakupy internetowe. Kartę doładuje Open Finance za skorzystanie z określonych produktów lub możesz doładować ją sam, jeśli potrzebujesz elektronicznego portfela.
Uczestnictwo w akcji ?Twój Doradca w Świecie Finansów? jest bezpłatne, Open Finance nie pobiera również żadnej opłaty za wydanie karty członkowskiej.

Jeszcze więcej?

Open Finance przewiduje także dyżury doradcy w siedzibie związku. Jako uczestnik akcji masz również możliwość wzięcia udziału w specjalnych szkoleniach z zakresu wiedzy o finansach.

Jak dołączyć do Akcji?

Wystarczy, że się zarejestrujesz na stronie solidarnosc.open.pl/jel i złożysz wniosek o wydanie karty. Możesz także wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny w siedzibie związku ? poproś o niego w naszym biurze Komisji Zakładowej NSZZ ?Solidarność? KWB Turów.

Szczegóły oferty są dostępne u doradcy. Regulamin Akcji znajduje się w oddziałach Open Finance SA lub na stronie internetowej  https://solidarnosc.open.pl/RegulaminNSZZ.pdf

 

------> Najnowsze informacje z Open Finance

 

Najbliższy termin udzielania porad finansowych przez doradców Open Finance to 13 kwiecień 2015 r. od godz. 9.00 w biurze Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" KWB Turów /budynek dyrekcji, pok. 119/

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat