image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

OFERTY PRACY 2

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

KASA2021m

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym 2022r.

 harmonogram2022m

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2021 ROK

Z powodu koronowirusa wycieczki jednodniowe zawieszone do odwołania.

Najbliższe wydarzenia

No events to display

 PGE_logotypy_godlo19 kwietnia br. Związki zawodowe z PGE KWB Bełchatów S.A. i PGE KWB Turów S.A. (strony sporu zbiorowego) oraz przedstawiciele Zarządów PGE Elektrownia Bełchatów S.A. (spółka przejmująca), PGE KWB Bełchatów S.A. i PGE KWB Turów S.A. parafowali Porozumienie ? Umowę Gwarancyjną.
Porozumienie ? Umowa Gwarancyjna ma zostać ostatecznie podpisane wraz z przedstawicielami PGE Górnictwo i Energetyka S.A. i PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. w pierwszej połowie maja.


Do zawarcia Umowy Gwarancyjnej dojdzie w sytuacji jednoznacznego zagwarantowania przez Pracodawców realizacji postulatów Strony Społecznej dotyczących zachowania statusu pracodawcy w rozumieniu powszechnie obowiązujących przepisów prawa przez PGE KWB Bełchatów S.A. i PGE KWB Turów S.A. po połączeniu (skonsolidowaniu) z PGE Elektrownia Bełchatów S.A., a w szczególności zobowiązania się przez Pracodawców do stosowania postanowień PUZP, ZUZP, umów społecznych i innych porozumień.
Porozumienie - Umowa Gwarancyjna jest elementem uzgodnień pomiędzy Pracodawcami, Spółką Przejmującą a Związkami Zawodowymi, zmierzających do zawarcia porozumienia wynikającego z przepisu art.261 ustawy z dnia 23 maja 1991 r. o związkach zawodowych.

 

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat