image4

Sonda internetowa

Co powinno być priorytetem w rozmowach NSZZ „Solidarność” z rządem?

Humor związkowy

 aaa

 

00a praca

 

dem oty4

 oszczednosci m

 zadowolony m

    praca67 m

 

_______________________

OFERTY PRACY

logo 2015

Panel logowania

Facebook

Harmonogramy

Harmonogram MPKZP 2020rm

Harmonogram pracy w systemie czterozmianowym.

 Harmonogram KWB Turow 2020m

 

WYCIECZKI

 

 PLAN WYCIECZEK NA 2020 ROK

  PLAN WYCIECZEK W 2020m

 Z powodu koronowirusa wycieczki jednodniowe zawieszone do odwołania.

czarnogora2m

Najbliższe wydarzenia

No events to display

czarnogora2mW imieniu Komisji Zakładowej NSZZ "Solidarność" KWB Turów zapraszamy wszystkich zainteresowanych członków naszego związku do uczestnictwa wraz z rodzinami w organizowanej w dniach 13.09 - 20.09.2020 r wycieczce samolotem do Czarnogóry. Szczegóły wycieczki w załączonym ogłoszeniu. Zapisy od dnia 09.06. do dnia 30.06.2020 r. w biurze Komisji Zakładowej (tel. 6170). Osoby, które miały uczestniczyć w wycieczce w odwołanym terminie czerwcowym a nadal chcą skorzystać z oferty nie muszą płacić pierwszej raty. Organizator wyjazdu zaproponował dodatkowo bezpłatną wycieczkę do Budwy i Kotoru oraz dwie imprezy integracyjne na terenie hotelu. Zapraszamy!.

doktor50Informujemy, że 26 czerwca 2020 r. w ramach wizyt LEKARZY Z KLINIKI WROCŁAWSKIEJ w przychodni przy ul. Pocztowej 13 w Bogatyni przyjmował będzie lekarz ginekolog. Rejestracja do lekarza od 02.06.2020 do 24.06.2020 r. w godz. 7.00 - 15.00 w Dziale Kadr i Spraw Socjalnych pod nr tel.  5 234.

manifestacja przez prawo 5686325W dniu 28.05.2020 r. w Warszawie odbyło się spotkanie "wyselekcjonowanych" przedstawicieli strony społecznej z władzami spółek PGE S.A. i PGE GiEK S.A. W olbrzymim skrócie....Zastraszanie tragiczną sytuacją w grupie, przerzucanie kosztów na pracowników, rezygnacja z inwestycjii itd. Mało konkretów, wizje science fiction i chyba zabrakło tylko w podsumowaniu realizmu dzięki komu taka grupa jak PGE S.A. powstała i co zawdzięcza kopalniom i elektrowniom..... Bierni nie pozostaniemy... W załaczeniu komunikat strony społecznej. 

sol logSzanowni Państwo, Mieszkańcy związani z kompleksem Turów. Zwracamy się do Was z poparciem petycji, jaką chcemy skierować do Przewodniczącej Komisji Europejskiej Ursuli von der Leyen w obronie kompleksu wydobywczo – energetycznego Turów.

zniczW dniu dzisiejszym doszło w kopalni Turów do tragicznego w skutkach wypadku, w którego wyniku śmierć poniósł 45-letni górnik. Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" KWB Turów składa najszczersze kondolencje, wyrazy współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy rodzinie tragicznie zmarłego naszego kolegi.

Prapracodawca czyli PGE GiEK S.A. uparcie namawia stronę społeczną do akceptacji pomysłu koszarowania grupy pracowników w razie zwiększenia absencji chorobowej w związku z koronawirusem. Naszym zdaniem propozycja koliduje z prawem pracy i wymaga szczegółowych wyjaśnień. W związku z powyższym zadaliśmy pytania związane z zamiarem skoszarowania.

skoszarowanie1m skoszarowanie2m skoszarowanie3m skoszarowanie4m

Podziękowania

p1m      p2m    Podziekowanie Korczak m          

 

 

 

TV SOLIDARNOŚĆ


Pikieta pos Sejmem 2012 r. w sprawie referendum emerytalnegoPikieta w Wykrotach w obronie pracowników BDNManifestacja w Warszawie 2012 r przeciwko podwyższeniu wieku emerytalnego do 67 lat